Grefsenkollen Opp 2011

Nydalens Skiklub. Muselunden-Grefsenkollen

28.05.11

Resultatliste per klasse

Jenter 12-13 år |  Jenter 14-15 år |  Jenter 16-17 år |  Jenter 18-19 år |  Kvinner 20-22 år |  Kvinner 23-34 år | 
Kvinner 35-39 år |  Kvinner 40-44 år |  Kvinner 45-49 år |  Kvinner 50-54 år |  Kvinner Funksjonshemmet |  Gutter 12-13 år | 
Gutter 14-15 år |  Gutter 16-17 år |  Gutter 18-19 år |  Menn 20-22 år |  Menn 23-34 år |  Menn 35-39 år | 
Menn 40-44 år |  Menn 45-49 år |  Menn 50-54 år |  Menn 55-59 år |  Menn 60-64 år |  Menn 65-69 år | 
Menn 70-74 år |  Trim (-22) |  Trim (23-) | 

Resultatliste Jenter 12-13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fuglu,Sara Pettersen Nes ski 24:02 + 00:00
2Ulvang,Nora Kjelsås 24:47 + 00:45
3Graffer,Nora Rælingen SK 25:43 + 01:41
4opsahl,martine Bøler friidrett 26:04 + 02:02
5Talmo,Maren Sophie Koll 26:57 + 02:55
6Lie,Camilla Kjelsås IL 27:01 + 02:59
7Hallén,Anine Nydalen SK 28:30 + 04:28
8Taug,Ylva J Taug 32:16 + 08:14
9Sedeniussen,Sandra Taug 32:17 + 08:15
10Johnsrud,Andrea Gran IL Ski 34:05 + 10:03
11Alm,Anne Sigrid Gran IL Ski 34:06 + 10:04
12Sandberg,Maiken Nydalens SK 35:02 + 11:00
13Brevik,Lina Gran IL Ski 39:02 + 15:00
14Taug,Hanna Felicia Taug 40:55 + 16:53
Resultatliste Jenter 14-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Udnes Weng,Lotta Nes-ski 22:12 + 00:00
1Udnes Weng,Tiril Nes-ski 22:12 + 00:00
3Seim,Ida Harto Heming 23:21 + 01:09
4lægran,johanne sk vidar 23:45 + 01:33
5Jensen,Anna Kjelsås 24:30 + 02:18
6Helland,Malin Bjørkelo Strømmen og Lillestrøm 26:34 + 04:22
7Lundin,Julie Koll 27:16 + 05:04
8Aune,Mari Kjelsås IL 29:19 + 07:07
9Bjørnstad,Katja Sha Kjelsås 29:51 + 07:39
Resultatliste Jenter 16-17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Morken,Kaja Norheim Tjalve IK 21:47 + 00:00
2Alnæs,Anniken Gjerde Gjerdrum Idrettslag 23:08 + 01:21
3Ugland,Nora Nittedal 24:12 + 02:25
4Ervik,Hanna Jarstø Tjalve 24:47 + 03:00
5Klevstuen,Iselin Kjelsås IL 34:28 + 12:41
Resultatliste Jenter 18-19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Breistein Svarstad,Ingvild Nydalen SK 22:13 + 00:00
2Elmholt,Ina Bækkelagets SK 24:08 + 01:55
3Bjørnerud,Mona Hobøl Kjelsås IL 25:01 + 02:48
Resultatliste Kvinner 20-22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brathaug Sørset,Astrid Kjelsås IL 23:16 + 00:00
2Homelien,Kine Sjef1 23:26 + 00:10
3Fallingen Ødegård,Stine ingen 23:36 + 00:20
4Horsberg Lange,Katrine Ibestad IL 24:39 + 01:23
5Bjørhei,Ingvild Idrettsbiologene 24:49 + 01:33
5Vilberg,Siri Prosjekt Opp! 24:49 + 01:33
7Myresth,Emma Idrettsbiologene 26:40 + 03:24
8Hoff,Sølvi Elisabeth IL Driv 27:40 + 04:24
9Grina Lange,Susanne Prosjekt Opp! 41:02 + 17:46
DNSHorsberg Lange,Katrine Ibestad IL
Resultatliste Kvinner 23-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Braathen,Solfrid Vidar 20:15 + 00:00
2Reiten,Elise Vidar 20:43 + 00:28
3Moxnes,Eldbjørg Dirdal Gjerdrum Idrettslag 21:28 + 01:13
4Bruland,Astrid Tyrving IL 21:59 + 01:44
5Anker,Elisabeth ingen 23:37 + 03:22
6Brenna,Heidi Ramstad OSI 23:48 + 03:33
7Farestveit,Rannveig Vargar IL 23:59 + 03:44
8Evje,Marte Skogen OSI friidrett 24:44 + 04:29
9køpke,tine norges bank idrettslag 25:08 + 04:53
10Domagala,Anna ingen 25:23 + 05:08
11Østrem,Ingunn Emblem IL 25:33 + 05:18
12Kemp,Isabel Oslofjord Triatlon 25:52 + 05:37
13christensen,irene wendt SK Langtur 26:44 + 06:29
14Bakken,Henriette ingen 27:02 + 06:47
15Maternia,Agata Grefsenlyst 27:22 + 07:07
16Langseth,Siri ingen 27:57 + 07:42
17Fagervoll,Anne Marthe ingen 29:00 + 08:45
18Solevåg,Anne Lee ingen 29:33 + 09:18
19Djupvik,Silje Maridalen skole 29:42 + 09:27
20Hannevik,Trine-Lise ingen 30:21 + 10:06
21Nohr,Catarina Svette joggesko 30:55 + 10:40
22Fredriksen,Marthe Indre Østfolk OK 30:57 + 10:42
23Hoff,Marie Sjasmin SiO 32:50 + 12:35
24langsholt,synne ingen 33:38 + 13:23
25Amundsen,Frøydis Scrappers 35:38 + 15:23
Resultatliste Kvinner 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jernberg,Thine Wilkens Kjelsås IL 23:04 + 00:00
2sjaastad,elin tora gjerdrum il 23:53 + 00:49
3Furu,Bodil Rustad IL 25:33 + 02:29
4Værø,Lillian privat 25:53 + 02:49
5Varvin,Gunhild egen 27:37 + 04:33
6Mo,Maiken Nydalen SK 29:19 + 06:15
DSQBraathen,Anne Kari Glitre
Resultatliste Kvinner 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kollerød,Elisabeth privat 23:45 + 00:00
2Pettersen,Lise Marie Rådebank 23:46 + 00:01
3Siri,Osvær Maxbo BIL 30:25 + 06:40
Resultatliste Kvinner 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Banoun,Ninette sk vidar 23:58 + 00:00
2Tverfjell,Solgunn Koll 24:09 + 00:11
3myhr,anne sk vidar 24:52 + 00:54
4Vågen,Trine Rokne Koll 26:36 + 02:38
5Øyre,Laila ingen 26:52 + 02:54
6Riis,Elin GIF 27:07 + 03:09
7Dahlen,Kristin Helsedirektoratet 31:23 + 07:25
Resultatliste Kvinner 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1brox,synøve sturla 22:48 + 00:00
2Hallén,Mette Nydalen SK 27:18 + 04:30
3Bergland,Torill Høvik jogg 28:32 + 05:44
Resultatliste Kvinner FunksjonshemmetReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sargénius,Hanna Lovise Kjelsås IL 26:17 + 00:00
2Gravvold,Tone Team RP 30:16 + 03:59
Resultatliste Gutter 12-13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jonsson,Elias Nydalens Skiklub 20:50 + 00:00
2Madsen,Hans-Petter Tverfjell Koll 20:55 + 00:05
3Sperstad,Albert Bærums verk 21:43 + 00:53
4Talmo,Olaf Koll 22:19 + 01:29
5Stenberg-Nilsen,Peder Nydalens Skiklub 22:24 + 01:34
6Krüger,Espen Hegstad Lyn Ski / Nydalen SK 22:32 + 01:42
7Grymyr,Jens Christian Bødalen IF 22:36 + 01:46
7Tandberg,Jostein Nydalens Skiklub 22:36 + 01:46
9Nicolaysen,Njål Gjelleråsen if ski 23:00 + 02:10
10Clausen-Bekkelien,Gjermund Sørbråten IL/Nydalens skiklubb 23:54 + 03:04
11Rossvoll,Sebastian bvif 24:03 + 03:13
12Stensåsen,Jakob Kjelsås IL 24:07 + 03:17
13Foss,Herman Strømmen og Lillestrøm skiklub 24:25 + 03:35
14Riis Enander,Erik Gjelleråsen IF 24:43 + 03:53
15Vågen,Lauritz Rokne Koll 25:00 + 04:10
16Røthe Glover,Ruben Strømmen og Lillestrøm Skiklub 25:05 + 04:15
17Morgenlie Skei,Emil Nydalen 25:36 + 04:46
18Moeng Jensen,Trym Kjelsås 26:21 + 05:31
19Flock,Kristian Gjelleråsen 27:35 + 06:45
20Åsheim,Henning Kjelsås 29:13 + 08:23
21Grov Kyte,Ferdinand Skeid 29:58 + 09:08
22Lundberg,Erling Kvam Strømmen& Lillestrøm Skiklubb 32:35 + 11:45
Resultatliste Gutter 14-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Evensen,Bjørnar Skeid 19:25 + 00:00
2Persen,Espen Røa IL 19:38 + 00:13
3Karlseng,Sigmund Ullevål bandy 19:48 + 00:23
4Ryttervold,Ivar Andre Frogner IL 20:25 + 01:00
5Bjørndal,Lars Kolbotn 21:41 + 02:16
6Bjørhovde,Runar Bækkelagets SK 21:43 + 02:18
7Langvatn,Vemund Nesodden IF 22:34 + 03:09
8Espenes,Olav Vikøren Lyn Ski/SK Rye 22:37 + 03:12
9Enerud Holen,Alexander Nes ski 23:56 + 04:31
10Vågen,Magnus Rokne Koll 24:05 + 04:40
11Halveg Iversby,Audun Skeid 24:24 + 04:59
12Lundberg,Einar Kvam Strømmen&Lillestrøm Skiklubb 25:05 + 05:40
13Røraas,Petter ingen 25:47 + 06:22
Resultatliste Gutter 16-17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tjelle,Johan Nittedal 20:50 + 00:00
2Elverhøy,Stian Nes ski 20:57 + 00:07
3Helgen,Åsmund Kjelsås 23:02 + 02:12
3Kristiansen,Simen Nittedal 23:02 + 02:12
5Haga,Martin Kjelsås 29:27 + 08:37
Resultatliste Gutter 18-19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Grønvold,Sondre Lyn ski 18:15 + 00:00
2Waage,Carl Frederik Sats 26:22 + 08:07
Resultatliste Menn 20-22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Høst,Anders Mølmen Lyn Ski/Team Xtra personell 17:59 + 00:00
2Røe,Åsmund Treu Fossum IF 18:36 + 00:37
3Roterud,Stian Team maskin 19:08 + 01:09
4Amundsen,Roar Mountain Climbers 19:51 + 01:52
5Roterud,Magnus Sjef1 22:17 + 04:18
6Hoff,Sven Ole IL Driv 22:21 + 04:22
7Fjellvåg,Øystein Slagtern Kjelsås 22:45 + 04:46
8Mæland moe,Jostein Team maskin 22:59 + 05:00
9Hermansen,Frederic ingen 23:16 + 05:17
10Lund Hansen,Magne Høybråten og Stovner 24:40 + 06:41
11Vareberg,Bjørn West system 27:28 + 09:29
12Johansen,Åsmund Toten-Kam 32:01 + 14:02
13Hassel,Frank Aleksander Donald Duck 33:37 + 15:38
Resultatliste Menn 23-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kipchumba,Hillary Steinkjer FIK - Barakarunner 15:57 + 00:00
2Tirop,Robert Steinkjer FIK - Barakarunner 16:47 + 00:50
3Gramstad,Eirik Vidar 17:07 + 01:10
4Torgersrud,Per-Christian Lysake E-CO BIL 17:54 + 01:57
5Ree,Andreas Milslukern 18:39 + 02:42
6Jørstad,Vegard Snåsa IL 18:46 + 02:49
7Stokke,Per Christian OSI 18:58 + 03:01
8Heggebø,Kristian Vindafjord IL 19:24 + 03:27
9Maast,Tom Erik Det Norske Oljeselskap 19:28 + 03:31
10Kydland,Bjørn Ingvar Deloitte 19:32 + 03:35
11Kjellum,Jon no team 19:56 + 03:59
12Søberg,Lasse Høybråten og Stovner IL 20:10 + 04:13
13Sæther,Lasse IL Skaunar 20:25 + 04:28
14Kjenstad,Ole Christian Snåsa IL 20:27 + 04:30
15Stenberg,Frode ingen 20:29 + 04:32
16Tallakstad,Ken Tore Team Sinsen Racing 20:32 + 04:35
17Skotheimsvik,Tarjei Hårballjtarinj Idrettsavlslag 20:35 + 04:38
18Juel,Odd Øivind Askim IF 20:38 + 04:41
19Bekkevold,Jan Petter MFK 20:39 + 04:42
20Pavliska,Ales ABB BIL 20:40 + 04:43
21Rakkestad,Øyvind OSI 20:43 + 04:46
22Voreland,Sveinung Krigsskolen 20:49 + 04:52
23Næstby,Aleksander Moe FK Piratene 21:04 + 05:07
24Kårtveit,Dag Ingmar SPIL 21:05 + 05:08
25Djupedal,Håvard Team Ringer 21:10 + 05:13
26Palm,Thomas Anders NIH 21:13 + 05:16
27Lorentzen,Trygve Aftenposten 21:15 + 05:18
28Scavenius,Kristian ingen 21:20 + 05:23
28Aksdal,Tommy Idrettsbiologene 21:20 + 05:23
30Tunsjø,Øystein Tunalake 21:34 + 05:37
31Bratengen,Morten privat 21:45 + 05:48
31Ødemark,Vegard Åsen IL 21:45 + 05:48
33Solberg-Hansen,Terje Rye 21:46 + 05:49
34Hansen,Ørjan Gruppepress 21:48 + 05:51
35Myklebust,Kjetil MFO 21:55 + 05:58
36Moe,Jarl Petter Brandbu 21:57 + 06:00
36Stensæter,Vegard Hadeland FK 21:57 + 06:00
38Valen Høihjelle,Terje Idrettsbiologene 22:03 + 06:06
39Kvamshagen,Erik Rambøll Norge BIL 22:04 + 06:07
40Nakken,Ola ingen 22:08 + 06:11
41Evensen,Geir Powder And Hazzard 22:12 + 06:15
42Jevne,Jan ingen 22:25 + 06:28
43Haug,Knut Henning Teater Tramp 22:27 + 06:30
44Johnson,Ove Edgar ingen 22:30 + 06:33
45Aarthun,Christian EDB ErgoGroup 22:36 + 06:39
46Gadek,Pawel ingen 22:48 + 06:51
47Hagli,Andreas Oslofjord Triatlon 22:52 + 06:55
48Sageng,Runar Norrøna Storkjøkken 22:53 + 06:56
49Dombestein,Arne Sogndal 23:08 + 07:11
50Jendem,Håvard ingen 23:14 + 07:17
51Hoen,Egil Speedy Olavknuserane 23:25 + 07:28
52Hoset,Arne Kristian Ernst & Young BIL 23:49 + 07:52
53Sanda,Gaute Egeland Deloitte BIL 23:52 + 07:55
54Nateid,Kristoffer Skanska Aktiv 23:57 + 08:00
55Lysen,Kjetil NBIL 24:04 + 08:07
56Dalen,Edgar NOBIL 24:07 + 08:10
57Meeg,Ulf ingen 24:10 + 08:13
58Majak,Peter KWKK 24:27 + 08:30
59Høgholen,Mads Abbott Norge BIL 24:32 + 08:35
60Riis Iden,Kristoffer Arctic BIL 24:33 + 08:36
61Vestad,Lars Løpegruppa 24:34 + 08:37
62Lønsetteig,Øystein Løpegruppa 24:40 + 08:43
63Schill Bjørndal,Eivind ingen 24:56 + 08:59
64Orieta,Juan Pablo Tollernes IL 25:03 + 09:06
65Breidvik,Odin Løpegruppen 25:17 + 09:20
66Rød,Erik Aas-Jakobsen 25:21 + 09:24
67Herje,Andreas MFK 25:38 + 09:41
68Unum,Gisle Andre Bækkelaget Fotball 25:56 + 09:59
69Kvisler,Jon Espen Prokom 26:01 + 10:04
70Hodnebrog,Øivind - 26:39 + 10:42
71Bye-Hansen,Stian Snurre sprett mosjonistparti 26:58 + 11:01
71Bäck,Lars-Göran privat 26:58 + 11:01
73Drabløs,Øystein Stranda IL 27:27 + 11:30
74Grannes,Stian privat 27:37 + 11:40
75hafsås,joacim SK Langtur 28:10 + 12:13
75Westad,Håkon Holm ingen klubb 28:10 + 12:13
77Aamodt,Hans ingen 28:32 + 12:35
78Brændmo,Daniel Maxbo BIL 28:59 + 13:02
79Frisk,Ola ingen 31:47 + 15:50
80Rund,Henrik Team Kaja 32:16 + 16:19
Resultatliste Menn 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Marston,Daniel Bækkelagets SK 17:19 + 00:00
2BJonviken,Tore OPIL 18:58 + 01:39
3Ertresvåg,Kjetil PIL 19:13 + 01:54
4Møll Nilsen,Halvor OSL 19:27 + 02:08
5Trøseid,Marius Svensenga Sportsklubb 20:04 + 02:45
6Hansen,Øystein iHansen 20:13 + 02:54
7Kolverud,Fredrik FK 20:56 + 03:37
8Rognes,Øystein Rognes Racing 20:58 + 03:39
9Langeland,Henrik Milslukern Sport/Lavpulseliten 21:08 + 03:49
10Tørud,Anders Veldre ski 21:25 + 04:06
11Barstad,Christian Årvoll IL 21:33 + 04:14
12Dahl,Rune DBK 21:35 + 04:16
13Svendgård,Vegar FIK Ren-Eng 21:39 + 04:20
14Hernes,Frank Hermann Kreftforeningen 21:45 + 04:26
15Mykland,Anstein ingen 21:49 + 04:30
16Aschim,Sigbjørn - 21:53 + 04:34
17Innselset,Jan Erlend Peab BIL / Team Fjelluft 21:55 + 04:36
18Løland,Anders FBI Norsk Regnesentral 21:58 + 04:39
19Amundsen,Trond G Team Amundsen 22:07 + 04:48
20Aker,Vemund Treningscamp 22:11 + 04:52
21Kystad,Henning ingen 22:16 + 04:57
22Sande,Nils Ola OUS BIL 22:29 + 05:10
23Jernberg,Espen Kjelsås IL 22:46 + 05:27
24Johannessen,Inge SK Rye 22:52 + 05:33
25Strønen,Thomas pohlitz 22:58 + 05:39
26Natvik,Olav Bækken Lærdal IL 23:17 + 05:58
27Harnæs,Heming Kjelsås IL 23:20 + 06:01
28Hansen,Bård ingen 23:24 + 06:05
29Skånlund,Håvard OBOS 23:30 + 06:11
30Bjørkmann,Daniel Norges Bank 23:34 + 06:15
31Fosse,Lars Olav Point Carbon 23:49 + 06:30
32Barstad,Erik privat 24:21 + 07:02
33Norberg,Helge COWI AS BIL 24:34 + 07:15
34Hofstad,Bjørnar Norges Bank IL 24:49 + 07:30
35Hultgren,Morten privat 24:50 + 07:31
36Rossvoll,Henrik bvif 24:54 + 07:35
37Schultz,André Opera Software 24:56 + 07:37
38Mende,Ulrich ingen 25:30 + 08:11
39Fjell,Thomas Heming 25:40 + 08:21
39Kulø,Jahn R. Sandaker treningssenter 25:40 + 08:21
41Hartberg,Egil Weider Søre Ål IL 25:58 + 08:39
42Persson,Fredrick Nordialog Skøyen 26:09 + 08:50
43Svendsen,Pål Tore Team Halaas 26:36 + 09:17
44Thoresen,Anders Lederkilden.no 26:47 + 09:28
45Meisfjord,Are Tripletex 27:18 + 09:59
46Gløersen,Gløer Jon Maxbo BIL 27:42 + 10:23
47Ekanger,Morten Tripletex 27:53 + 10:34
48Vatne,Alf-Helge Vallabøen IL 27:55 + 10:36
49Solheim,David "Desperado" Nådelaus IL 28:01 + 10:42
50Boge,Håvard N/A 28:04 + 10:45
51Nesser,Petter Siriusveien 28:41 + 11:22
52Høst Hansen,Anders ingen 30:38 + 13:19
53Molland,Eirik V Kjelsås IL basket 31:57 + 14:38
54Gløersen,Anders Maxbo BIL 32:31 + 15:12
55Sekressen,Kjell Petter N/A 32:45 + 15:26
Resultatliste Menn 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagesveen,Arild Bøler 18:20 + 00:00
2Olsen,David Holte IF 19:52 + 01:32
3Nordahl,Ingulf IL Gular/Ernst & Young BIL 21:12 + 02:52
4Næss,Bjørn PAH Sport 21:30 + 03:10
5Hjelmseth,Harald Umoe Consulting 21:44 + 03:24
6Rolstad,Eskild Njaal 21:47 + 03:27
7Rusten,Jakob NOTEAM 21:50 + 03:30
7Uran,Steinar GE Healthcare 21:50 + 03:30
9Akselsen,Sigmund Grefsen kirke 22:11 + 03:51
10Juell,Anders Maridalen skole 22:26 + 04:06
11Rachlew,Cato Experian 22:33 + 04:13
12Landstad,Knut Fugro BIL 22:36 + 04:16
13Knudsen,Espen Harepus IL 22:50 + 04:30
14Thorsen,Jørn Geomatikk 22:58 + 04:38
15Tveiten,Arild sk vidar 23:25 + 05:05
16Matre,Øyvind Svensenga Sporsklubb 23:55 + 05:35
17Lid,Arve Team Fjelluft 24:02 + 05:42
18Terning Hansen,Bo KRILL 24:12 + 05:52
19Hodnebrog,Knut Romerrike Runners Team 24:42 + 06:22
20Breievne,Yngve Sporild Ingen (Kondis) 24:48 + 06:28
21Lorentzen,Pål A. Frostad Glitre 25:05 + 06:45
22Helland,Svein-Ingar Rælingen 25:20 + 07:00
23Brenden,Roar Nirvaco 25:25 + 07:05
24Løkås,Arnt Hugo Oslotrikken 25:30 + 07:10
25Meland,Geir NBIL 25:32 + 07:12
26Karlöf,Lars GIF ski/Søndretyperne 25:42 + 07:22
27Baklund,Tord ingen 25:46 + 07:26
28Røang,Knut Sverre Bjørndalen Korsvoll IL 26:20 + 08:00
29Hannevik,John Philip ingen 26:41 + 08:21
30Skar,Eivind Siriusvn old boys 27:03 + 08:43
31Bekkevold,Jan Olav Maxbo BIL 27:20 + 09:00
32Klevstuen,Atle Kjelsås IL 34:28 + 16:08
33Brevik,Jeppe Gran IL 39:03 + 20:43
Resultatliste Menn 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1engebretsen,andreas beck Overtoppen / Bull Ski & Kajakk 18:48 + 00:00
2Bjørnerud,Atle I URD 19:54 + 01:06
3Talmo,Frode Koll 20:45 + 01:57
4Gregers,Chris Lyn 20:47 + 01:59
5Vågen,Geir Koll 20:51 + 02:03
6Jensen,Tore Rikshospitalet/Kjelsås 20:55 + 02:07
7Amundsen,Ingar Kjelsås IL 21:09 + 02:21
8Bjørndal,Dag DBC 21:18 + 02:30
9Normann,Henning Kjelsås IL 21:26 + 02:38
10Tveten,Hans-Jørgen KLP BIL 21:46 + 02:58
11Morken,Jens Arne Norges Banks IL 21:47 + 02:59
12Hegge,Morten Team Sophus Aars vei 22:07 + 03:19
13Skogen,Oddbjørn BIL 1032 22:10 + 03:22
14Henmo,Ola Lavpulseliten 22:14 + 03:26
15Sperstad,Ingvar Bærums Verk IF 22:22 + 03:34
16Bennett,Tim sk vidar 22:23 + 03:35
17Ervik,Bjørn ingen 22:29 + 03:41
18Taug,Jan Taug 22:41 + 03:53
19brustad,sturle full fart 22:45 + 03:57
20Smeby,Ivar Hegbom Nydalen SK 23:13 + 04:25
21Bjørndal,Geir Sørkedalen 23:19 + 04:31
22Alnæs,Stein-Arne Gjerdrum IL Ski 23:22 + 04:34
23Kvernmoen,Are SBIL 23:31 + 04:43
24Madsen,Ingar Koll 23:33 + 04:45
25Wold,Øyvind ingen 23:44 + 04:56
26Holte,Hans Christian Difi BIL 23:45 + 04:57
27Rørstad,Øyvind ingen 23:50 + 05:02
28lægran,snorre sk vidar 23:55 + 05:07
29Grymyr,Johnny Bødalen IF 24:07 + 05:19
30Mjøs,Arne Hera 24:21 + 05:33
31Sagmo,Bjørn Trones IL 24:42 + 05:54
32Bjørseth,Trond Oslofjord Triatlon 25:42 + 06:54
32Rodriguez,Ariel ingen 25:42 + 06:54
34Nøttveit,Tom ingen 25:46 + 06:58
35Graffer,Guttorm Nets Active 26:37 + 07:49
36Stenumgård,Helge Mangenfjellet Turlag 26:52 + 08:04
37wesseltoft,bugge buggeklubben 27:37 + 08:49
38Lundberg,Helge Einar Strømmen& Lillestrøm Skiklubb 27:59 + 09:11
39Jensen,Pål Kjelsås 28:01 + 09:13
Resultatliste Menn 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Meisingset,Egil Ready 21:05 + 00:00
2Njaastad,Lars Affecto 21:54 + 00:49
3Kristiansen,Knut Ove Nittedal 22:09 + 01:04
4Gulstuen,Per Gunnar OBOS 22:16 + 01:11
5Eika,Torbjørn RØA IL/ SSB IF 22:38 + 01:33
5Karlseng,Svein Ullevål bandy 22:38 + 01:33
7Rolness,Kjetil Lavpulseliten 22:54 + 01:49
8Helgen,Steinar LaBil 23:06 + 02:01
9Søbstad,Reidar Sportsklubben Rye 24:06 + 03:01
10bakkelund,bjørn gjøvik kommune b.i.l. 25:29 + 04:24
11Hornslien,Lars Støtet 25:48 + 04:43
12Nesvik,Einar ingen 26:20 + 05:15
13Borgen,Gunnar SK Hypp&Fysen 27:07 + 06:02
Resultatliste Menn 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Prestegaard,Christian Kondis 22:27 + 00:00
2Sande,Sverre ingen 23:50 + 01:23
3Sparling,Trond therma industri as 26:01 + 03:34
4Bäck,Peder privat 26:30 + 04:03
5Bjørndal,Johs COWI BIL 27:07 + 04:40
6Fjellvåg,Helmer Siriusveien 29:22 + 06:55
7Holm,Øivind Nordea Bank IL 30:00 + 07:33
8Vik,Bjørnulf Team Arena 31:38 + 09:11
Resultatliste Menn 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hvidsten,Vetle DiScene 26:25 + 00:00
2Sjøberg,Åge stovnerkameratene 27:59 + 01:34
3Fredriksen,Jan Erik Indre Østfold OK 30:19 + 03:54
4Bjørnstad,Jan Henrik Kjelsås 37:18 + 10:53
Resultatliste Menn 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jevne,Per Gunnar Nittedal 26:07 + 00:00
2Farstad,Bjarne IL Bryn 28:46 + 02:39
Resultatliste Menn 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aalem,Ole stovnerkameratene 27:28 + 00:00
Resultatliste Trim (-22)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Karlöf,Johanna GIF ski 32:16
Lundberg,Nora Kvam Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 46:39
Winer,Dan Noam ingen 34:04
Resultatliste Trim (23-)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Bendiksen,Pål Stian B-Gjengen 32:09
brynthe,Henriette privat 24:05
Halsbog,Fredrik Camiló Alfred Berg Kapitalforvaltning 23:25
Kalheim,Liv SiemensBIL 32:37
Lundberg,Kirsti Kvam Strømmen& Lillestrøm Skiklubb 46:38
Minge,Torill Kondis 31:06
Wesseltoft,Fridtjof Team Kaffekropp 22:25

01.06.11 00:27:34 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: NYDALEN SK